Gabinet kosmetologii kosmetycznej, Seralis Dream of Beauty, to przytulny i profesjonalny gabinet kosmetyczny z piętnastoletnią tradycją na mapie Zgierza. Nasza wieloletnia misja to podkreślanie piękna Pań w każdym wieku oraz sprawianie, że przychodząc do nas czują się zawsze wyjątkowo. Jesteśmy niewielką, ale dynamiczną firmą, która uważnie wsłuchuje się w pragnienia naszych Klientek. Te ostatnie realizujemy w profesjonalny sposób, bazując na naszym bogatym doświadczeniu i świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Nieustannie idziemy z duchem czasu, podnosimy swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach kosmetologii, bierzemy udział w licznych krajowych szkoleniach po to, aby zapewnić naszym Klientkom jak najlepszy efekt proponowanych zabiegów upiększających zarówno na twarz jak i na ciało. Bardzo cenimy sobie również bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. W naszym salonie są więc do Państwa dyspozycji nowoczesne urządzenia oraz certyfikowane preparaty renomowanych firm, które mają od lat wyrobioną markę na rynku polskim i zagranicznym.

Indywidualne podejście, piękne miejsce ‒ przywołujące skojarzenia z malarską Prowansją, profesjonalna usługa oraz renomowane kosmetyki, to nasze główne atuty. Przyjdź do nas, nie zwlekaj, spróbuj… Gwarantujemy Ci, że nasz salon będzie miejscem, do którego będziesz wracać.

Certyfikaty

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.