Focus Dual HIFU – plecy

Cena zabiegu
400-600
Czas trwania
2 godz
Umów się na wizytę

Techonologia HiFu ciało

Zabieg HiFu jest bezinwazyjny i bezbolesny, działa na głębsze partie skóry, skupiając się na tkance łącznej. Co to jest HiFu? Jest to skupiona wiązka fal ultradźwiękowych, dostarczająca energię do najgłębszych warstw skóry, wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia skóry przez co aktywuje procesy naprawcze. Rozpoczyna to nowotworzenie się włókien kolagenu i elastyny oraz regeneracji starych, zwiotczałych włókien. W efekcie poprawia napięcie i jędrność skóry, a także niwelują komórki tłuszczowe. Zabieg technologią HiFu wykonuje się raz w miesiącu, maksymalnie 5 razy. Efekty pogłębiają się nawet do 3 miesięcy po zakończeniu serii zabiegów.

Focus Dual HIFU&RF

Zabieg HIFU jest to bezinwazyjny lifting skóry który działa na głębsze partie skóry. Skupia się na tkance łącznej a efekt widoczny jest po 3 miesiącach od zabiegu wtedy następuje przebudowa skóry. Zabiegi z wykorzystaniem HiFu są bezbolesne.

Wielowymiarowe odmładzanie skóry

Pierwsze urządzenie łączące dwie innowacyjne technologie: HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) aby uzyskać spektakularny efekt niechirurgicznego liftingu oraz RF czyli frakcyjną radio-frekwencję mikro igłową aby uzyskać efekt regeneracji, poprawy jędrności skóry oraz wygładzenia zmarszczek.
Na miarę potrzeb najbardziej wymagających klinik i gabinetów medycyny estetycznej.

bezinwazyjny lifting ciała

FOCUS DUAL – HIFU & RF Multi System Focus Dual daje podwójne możliwości zabiegowe. Dzięki możliwości zastosowania synergii dwóch technologii można uzyskać spektakularne efekty terapii.

biała głowica focus dual HIFU

HIFU

To najnowsza technologia, która pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów niechirurgicznego liftingu, poprawy napięcia i jędrności skóry na twarzy i ciele już po jednym zabiegu. Skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych, wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia skóry aktywizując procesy naprawcze. Następnie, rozpoczyna się proces tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny oraz regeneracji starych, zwiotczałych włókien. Możliwość zastosowanie czterech różnych kartridży, emitujących energię ultradźwiękową na różną głębokość 1,5 3,0 4,5 mm na twarzy, 13 mm na ciele), umożliwia dostosowanie procedury zabiegowej do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekon- walescencji. Dzięki temu, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

efekty zabiegu z wykorzystaniem urządzenie Focus dual

WSKAZANIA

HIFU

  • utrata jędrności i elastyczności skóry
  • bruzdy nosowo-wargowe
  • brak elastyczności, wiotkość skóry wokół oczu
  • wiotkość skóry
  • utrata jędrności, wiotkość skóry na ciele (ramiona, brzuch, pośladki, okolica nad kolanami, wewnętrzne partie ud)
  • ogólna poprawa kondycji skóry

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.